Zamknij Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Aktualności

10
12.2020
WFOŚIGW i SMK Razem dla czystego powietrza!
SMK podpisało z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie porozumienie w sprawie wspólnych działań na rzecz zmniejszenia tzw. “niskiej emisji”. Czytaj dalej..
31
12.2020
Brexit: Poradnik dla Przedsiębiorców
Na stronie poświęconej zagadnieniom wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej ukazał się poradnik wydany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii. Czytaj dalej..
14
12.2020
Zielonki, Niepołomice i Wielka Wieś na podium rankingu Gmin Małopolski 2020!
W pietnastce rankingu najlepszych gmin Województwa znalazło się aż 8 gmin naszego Stowarzyszenia. Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym. Czytaj dalej..
24
11.2020
A czy Ty jesteś już na interaktywnej mapie oferty światecznej!
Miasto Kraków zaprasza krakowskie i okoliczne firmy do przygotowania i prezentacji za pośrednictwem interaktywnej mapy oferty świątecznej. Czytaj dalej..
08
01.2021
Kolejny nabór do #StartUP Małopolska dla innowacyjnych firm
Rozpoczął się nabór do 7. edycji projektu, który młodym firmom umożliwia dynamiczny rozwój, nawiązanie nowych przyszłościowych kontaktów oraz jest źródłem biznesowych inspiracji. Czytaj dalej..
2021-01-18
Wsparcie dla gmin, w których funkcjonowały PGR-y!
4 stycznia 2021 r. ruszył nabór wniosków o wsparcie dla gmin na inwestycje i zakupy inwestycyjne realizowane w miejscowościach, w których funkcjonowały zlikwidowane państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej.
Czytaj dalej...
2021-01-18
Zgłoś swój udział w programie InvestHorizon!
Do 31 stycznia br. młode firmy technologiczne mogą zgłosić się do udziału w 7. edycji programu akceleracyjnego organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
Czytaj dalej...
2021-01-18
Raport Kondycja Polskiej Branży Gier 2020
Publikacja została przygotowana przez Krakowski Park Technologiczny wraz z inicjatywą Polish Gamers Observatory oraz Partnerami. To już trzecie wydanie kompleksowego raportu dotyczącego krajowej branży gier.
Czytaj dalej...
2021-01-18
Poradnik przedsiębiorcy: Wiarygodność Kontrahenta
PAIH przygotowała publikację z której dowiemy się m.in. jak skutecznie zweryfikować partnera biznesowego, o czym pamiętać przed podpisaniem umowy i jakie są najczęstsze oszustwa firm z Wielkiej Brytanii, Nigerii i Chin.
Czytaj dalej...
2021-01-13
Sympozjum: "Współczesna gospodarka i administracja publiczna"
15 i 16 stycznia br. odbędzie się w formule hybrydowej sympozjum GAP dotyczące kompetencji przyszłości oraz inwestycji i odporności gospodarczej.
Czytaj dalej...
2021-01-12
Dowiedz się o dotacji przez Skype!
Województwo małopolskie wprowadziło zdalne konsultacje w zakresie możliwości wsparcia ze środków Unii Europejskiej oraz innych źródeł. Konsultacje prowadzone są przez specjalistów Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.
Czytaj dalej...
2021-01-11
Barometr zawodów - prognoza na rok 2021
Najnowsze wyniki badania „Barometr zawodów” pokazują wpływ pandemii COVID-19 na małopolski rynek pracy. Liczba zawodów deficytowych, czyli tych w których najłatwiej znaleźć pracę, jest krótsza niż przed rokiem.
Czytaj dalej...
2021-01-11
Przewodnik po małopolskich inteligentnych specjalizacjach!
Na stronie Województwa Małopolskiego ukazała się najnowsza odsłona przewodnika prezentującego inteligentne specjalizacje Małopolski. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
Czytaj dalej...
2021-01-07
Relacja z wydarzenia: „Praktyczny wymiar pomocy dla polskich eksporterów w czasie Covid”
Na stronie Krajowej Izby Gospodarczej znajduje się relacja z wydarzenia poświęconego bieżącym instrumentom wsparcia polskich firm ze strony polskich resortów, instytucji rządowych, agencji oraz banków.
Czytaj dalej...